
U ORGANIZACIJI CENTRA ZA KULTURU I INFORMACIJE PAG ODRŽAN DJEČJI KARNEVAL
Autor PagPress Nedjelja, 20 Veljača 2011 23:54
U organizaciji Centra za kulturu i informacije Pag, a pod pokroviteljstvom Grada Paga, u Križevačkom odmaralištu održan je Dječji karneval. U karnevalu je sudjelovao velik broj djece za koju je bio priređen bogat program. Ulaz na karnevalsku zabavu je bio besplatan, a besplatno su se dijelile grickalice i sokovi.
Djeca su sudjelovala u brojnim nagradnim igrama koje je vodila Nina Persola. Za dobru glazbu pobrinuo se Tonći Tičić - Doda koji je bio za tonskim pultom.
„Treću godinu za redom u Križevačkom odmaralištu se održava Dječji karneval kojeg posjećuje velik broj djece,“ rekla je Dijana Vuleta, ravnateljica Centra za kulturu i informacije Pag. „Karnevalska zabava bila je vrlo dobra, djeca su uživala u dobroj glazbi, sudjelovala su u igrama, a s posebnim su zadovoljstvom plesala paško kolo.“
Dječji karneval održat će se i iduće nedjelje, 27. veljače u Križevačkom odmaralištu s početkom u 17:00 sati.