Nedjelja, Svibanj 20, 2012
   
Tekst

Pretraga PagPress sustava

Kronika

Iz obiteljske kuće ukradeno više komada raznog zlatnog nakita

AddThis Social Bookmark Button

Policijski službenici II Policijske postaje Zadar dovršili su kriminalističko istraživanje nad  63 i 52-godišnjakom iz Zadra, koje se sumnjiči da su, u subotu, u noćnim satima, u devastiranom objektu na prigradskom predjelu Čubrijan, fizički napali i izudarali 71-godišnjeg poznanika te mu otuđili novčanik s dokumentima i novcem i dva mobitela. Napadnuti muškarac zadobio je teške tjelesne ozljede. Oba počinitelja su jučer, uz kaznenu prijavu zbog razbojništva i nanošenja teških tjelesnih ozljeda, privedeni Istražnom sucu Županijskog suda u Zadru.

Dovršeno kriminalističko istraživanje

Policijski službenici II Policijske postaje Zadar dovršili su kriminalističko istraživanje nad 20-godišnjakom s benkovačkog područja, kojeg se sumnjiči da je, tijekom proteklog vikenda, u Galovcu, iz kuće u vlasništvu 32-godišnjakinje otuđio više komada raznog zlatnog nakita, u vrijednosti od oko 4 000 kuna. Protiv njega podnesena je kaznena prijava.

Krađa               

Jučer, između 13 i 14 sati, u ulici Antuna Dobronića u Zadru, nepoznati je počinitelj, iz kuće u vlasništvu 25-godišnjaka, otuđio novac u iznosu od oko 1 000 kuna. Protiv nepoznatog podnesena je kaznena prijava.

Jučer u popodnevnim satima, u ulici Antuna Gustava Matoša u Zadru, nepoznati je počinitelj otuđio mobitel u vlasništvu 17-godišnje zadranke, vrijedan oko 1 700 kuna. Za mobitelom se traga a protiv nepoznatog podnesena je kaznena prijava.

         

Zatečeni u pisanju grafita

Jučer, nešto iza 19 sati, policijski službenici Policijske uprave zadarske u Zadru, ispred dvorane Jazine, zatekli su 23 i 22-godišnjaka te dvije djevojke u dobi od 23 i 21 godinu koji su,  auto lakom crne i sive boje, na zidu  dužine 15  metara, visine 170 cm, ispisali grafit od tri tiskana slova X. F. I.  po cijeloj dužini zida. U policiji su im oduzeta četiri spreja. Komunalnom redarstvu Grada Zadra slijedi obavijest radi kršenja Odluke o komunalnom redu.

 

 

    

zanimljivosti

Kronika

Fotografija te vodi u galeriju!

Prijava korisnika